Toptan Pilav İkramı

Toptan Pilav dağıtımı ülkemizde bir gelenek halini almış ve uzun yıllardır yapılan bir uygulamadır. Özellikle mevlit, kandil ve açılışların yanı sıra hayır için de toptan pilav dağıtımı sıklıkla yapılmaktadır. Eğer zamanınız varsa ve kuyrukta beklemeyi göze alırsanız sizde pilavın eşsiz tadını tadabilirsiniz. Sadece özel günlerde değil, günlük hayatta da pilav her zaman tüketebileceğimiz bir besin kaynağıdır. Öyle ki çoğu zaman pilav arabası ile pilav satan satıcılara rastlamak mümkündür. Özellikle çalışan ve yemek için çok fazla vakti olmayanlar pilav arabası kiralama ile bu hizmetimizden faydalanabilirler

Toptan Pilav Fiyatları

Satış yapan toptan pilav hizmeti için fiyat alarak kısa zamanda ev yemeği yeme fırsatını da bulmuş olurlar. Pilav tek başına yendiği gibi lezzetini farklılaştırmak adına tavuk, nohut ve kuru fasulye ile birlikte de tüketilebilir. Bu kombinasyonlar pilavın cazibesini daha da arttırmaktadır. Toptan pilav dağıtımı genellikle cami önlerinde, işlek sokak aralarında, yoksul mahallelerde çok daha fazla oranda yapılmaktadır. Çoğunlukla hayrına yapıldığı için, seyyar pilav dağıtımı ihtiyacı olan insanların daha çok faydalanması amaçlanarak yapılır.

Bu sayede ihtiyacı olanların karınlarının doyması sağlanır. Bununla birlikte pilav dağıtımının bir diğer amacı da bir sebeple sokakta olan insanların o koşuşturma sırasında karınlarını doyurmalarını sağlamaktır. Günümüzde sünnet törenleri pilavla özdeşleşmiş durumdadır. Pilav dağıtımı yapılmayan bir sünnet düğünü neredeyse yoktur. Sünnet düğünü yapacaklar ilk olarak toptan pilav dağıtımı yapan firmaları aramaktadırlar.

Sizde toplu pilav dağıtımı yaptırmak istiyorsanız lokma tatlısı haricinde pilav üretimi ve dağıtımı yapmaktayız. Birol Usta 0535 467 10 50  iletişime geçmeniz yeterli. Talepleriniz doğrultusunda minimum 500 kişi olmakla beraber istediğiniz kişi sayısında üretim yapılmaktadır. Bütçeniz doğrultusunda dilerseniz kavurmalı, dilerseniz de tavuklu pilav ve nohut pilav dağıtımı talebiniz doğrultusunda hazırlanmaktadır.

Toptan Pilav

Sizlerde uygun fiyata Toptan Pilav hizmetimizden faydalanmak istiyorsanız

hemen 0535 467 10 50 ‘ arayarak ya da whatsapp destek hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.