Hayır Lokması Dağıtımı işlemi için, Türkiye genelinde çeşitli bir sürü Lokmacı Kiralama Firmaları bulunmaktadır. Lokmacı Birol Usta 25 yılı aşkın zamandır son derece yetişmiş alanında tecrübeli profesyonel lokmacılar ve lokma standları sayesinde, adeta hayır lokması döktürme isteyenlerin aradığı bir marka haline gelmeyi başarmıştır.

Lokma Hayrı Fiyatları

Hayır Lokması yani gıda üretim sektörü ciddi bir iştir insanların sağlığı ile oynamamak gerekir. Lokmacı Birol Usta hijyen ve halk sağlığı konularına maksimum seviyede dikkat etmektedir. Ürettiği Hayır Lokması tüm gıda üretim kriterlere uygun olarak üretilmektedir. Hayır Lokması Döktürme talebi gelmesi sonrasında hijyen kurallarına uygun üretim tesisimizde, son derece teknolojik makineler ile ustaca hazırlanan lokma hamuru, acele etmeden uygun bekleme süresi ile hamurun hazır hale gelmesi beklenir. Kıvama gelen hamur Lokma Döktürme işlemi için hazır hale gelmiştir.

İstanbul Lokma Arabası İle Lokma Döktürme

Uzman ekip Lokma Hamuru, Lokma Standı ile Lokma Döktürme yapılacağı alana getirilmektedir. Hamur yuvarlak şekilde yada top şeklinde kızgın yağlı tencereye damlatılarak pişirilmektedir. Lokmalar şerbetle tatlandırılmaktadır. Hazırladığımız şerbette glikoz ve benzeri maddeler asla kullanılmamaktadır. Sadece şeker pancarından üretilen doğal şekerle hazırlanan şerbetin içene koyularak tatlandırılır. Talepleriniz doğrultusunda tatlandırılmadan tuzlu olarak servis edilmektedir. En son işlem olarak plastik yada köpük kaşelere koyularak misafirlerinize hayır lokması dağıtımı yapılır

Lokmacı Birol tarafından yetiştirilen işin uzmanı lokmacılar tarafından. Hijyen kurallarına uygun şekilde çalışılmaktadır. Kullandığımız şerbetimiz %100 doğal şekerden hazırlanmaktadır.
Lokmacı Birol Usta – 0535 467 10 50

İstanbul Hayır Lokması

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.