LOKMA KİRALAMA

İstanbul Hayır Lokması Dağıtımı

İstanbul Hayır Lokması – Mevlüt vermek isteyen kişiler kalabalık bir insan topluluğunu ağırlayacakları için ve ucuz İstanbul Hayır Lokması dağıtmak istedikleri için bu işin altından tek başına kalkamaz. Firmamız bize belirttiğiniz zaman aralığında evinize ya da evinizin bahçesine gelir, stand kurar İstanbul Hayır Lokması Hizmeti yapar. Kurmuş olduğu stand da lokmaları pişirip, servis eder, böylece misafir grubunuzun tatlı ihtiyacı karşılanmış olur.

İstanbul Lokmacı Kiralama Hizmeti

Osmanlı devletine dayanan, aldığımız her iyi haberde, beklediğimiz haber gelince, çocuğumuz sınavı kazanınca ve daha birçok olay sonucunda nazar değmesin, mutluluğumuz daim olsun diye lokma dağıtırız. Lokma mutluluklarımız süre gelsin, üzüntülerimiz son bulsun, açlar da karınlarını doyursun diye dağıtılır, bunun yanında cenaze namazının ardından da sıkça dağıtıldığı görülmüştür.

Lokma Arabası Kiralama Fiyatları

Bazı belediyeler ramazan ayında da stand açtırır, lokma hizmetinden herkesin faydalanmasını sağlar. Lokma hamuru basit gibi görünen ancak kıvamı tutturulmadığı takdirde ziyan olabilecek bir hamurdur. Bu yüzden hamuru yapacak olan kişinin daha önce defalarca hazırlamış ve pişirmiş olması gerekmektedir. Birol Usta da 30 seneyi aşkın iş tecrübesi ile standlarımızın başında durmaktadır.

Seyyar Pilavcı

Seyyar Pilavcı dağıtımı ülkemizde bir gelenek halini almış ve uzun yıllardır yapılan bir uygulamadır. Özellikle mevlit, kandil ve açılışların yanı sıra hayır için de seyyar pilavcı dağıtımı sıklıkla yapılmaktadır. Eğer zamanınız varsa ve kuyrukta beklemeyi göze alırsanız sizde pilavın eşsiz tadını tadabilirsiniz. Sadece özel günlerde değil, günlük hayatta da pilav her zaman tüketebileceğimiz bir besin kaynağıdır. Öyle ki çoğu zaman pilav arabası ile pilav satan satıcılara rastlamak mümkündür. Özellikle çalışan ve yemek için çok fazla vakti olmayanlar pilav arabası kiralama ile bu hizmetimizden faydalanabilirler

Seyyar Pilavcı Fiyatları

Satış yapan seyyar pilavcılardan pilav alarak kısa zamanda ev yemeği yeme fırsatını da bulmuş olurlar. Pilav tek başına yendiği gibi lezzetini farklılaştırmak adına tavuk, nohut ve kuru fasulye ile birlikte de tüketilebilir. Bu kombinasyonlar pilavın cazibesini daha da arttırmaktadır. Toplu pilav dağıtımı genellikle cami önlerinde, işlek sokak aralarında, yoksul mahallelerde çok daha fazla oranda yapılmaktadır. Çoğunlukla hayrına yapıldığı için, seyyar pilav dağıtımı ihtiyacı olan insanların daha çok faydalanması amaçlanarak yapılır.

Bu sayede ihtiyacı olanların karınlarının doyması sağlanır. Bununla birlikte pilav dağıtımının bir diğer amacı da bir sebeple sokakta olan insanların o koşuşturma sırasında karınlarını doyurmalarını sağlamaktır. Günümüzde sünnet törenleri pilavla özdeşleşmiş durumdadır. Pilav dağıtımı yapılmayan bir sünnet düğünü neredeyse yoktur. Sünnet düğünü yapacaklar ilk olarak seyyar pilav dağıtımı yapan firmaları aramaktadırlar.